Kurumsal

Modda Rent, Ontan Mühendislik Mimarlık İnşaat San. ve Tic. A.Ş tarafından hayata geçirilen projelerininin ticari ve 2. el konutların satışını yapmak amacıyla kurulan bir şirkettir. Projeler üzerinde, mevcut taşınmazların değeri konusunda bilgi sahibi profesyonellerden oluşan ekip ile doğru taşınmazı sahipleri ile buluşturuyor.

MODDA; ONTAN GAYRIMENKUL GELİŞTİRMENİN tüm projelerinde kullandığı isimdir; Markanın kurgusunda; renkler ile ifade edilen mimari konseptler belirlenmiştir.

leondumoulin.nl/language/memoir/his-last-bow.php MODDA’NIN KIRMIZISI; MODDA BULVAR

Özgün mimarisinin rasyonel mekan çözümleri ile bir araya geldiği, kalitesini kanıtlamış konut projeleri. Modern yaşamın ihtiyaçlarını karşılamak üzere özel olarak tasarlanmış, yaşam kalitesi odaklı gayrimenkuller. Geniş sosyal olanaklar ve destek hizmetleri. Şehrin sakinlerine, şehrin kalbinde, huzur verici,ferah mekanlar.

see MODDA’NIN YEŞİLİ; MODDA BAYRAKLI

Modda’dan doğayla dost, sağlıklı, yeşil binalar.Dünyamıza ve geleceğimize sahip çıkan, yarının yaşam tarzını bugünden sunan,geniş yeşil alanları ile nefes alınacak mekanlar yaratan, yaşanacak gayrimenkuller. Şehrin merkezinde, şehirden uzak yeşil bir yaşam.

http://gelatocottage.sg/includes/2020-05-18/2090.php MODDA’NIN GRİSİ; MODDA SUITES

Modda kalitesiyle iş dünyası için yenilikçi çözümler. Yarının mimarisi bugünden iş dünyasıyla buluşturan akıllı mekanlar. İhtiyaca yönelik esnek, inovatif, uyarlanabilir hacimler.Değişken gereksinimler için genişletilebilecek modüler tasarım.

lkeephealemema.tk MODDA’NIN MAVİSİ; MODDA PORT

Yaşam kalitesinin sonsuz maviliklerle buluştuğu yepyeni konutlar.Dört mevsime yayılan yepyeni tatil anlayışı. Konforun kaliteyle buluştuğu yepyeni mekanlar,dinlenmek ve yenilenmek için.